Psychologická poradna

Psychologická poradna

Psychologická poradna poskytuje odborné poradenství všem zaměstnancům (případně jejich rodinným příslušníkům) a všem studentům UTB.

Potřebujete pomoc při řešení problémů spojených se studiem, necítíte se dobře mezi spolužáky či kamarády? Nevíte si rady se vztahy na pracovišti, máte obtíže při komunikací se studenty nebo řešíte nevhodné chování studentů? Nezvládáte komplikovanou životní situaci nebo jste se dostali do vztahových problémů? Zajímáte se o vlastní osobní rozvoj a profesní kariéru?

Psychologové mohou pomoci i v případě, když se vyskytnou obavy ze selhání, šikany, bossingu, syndromu vyhoření, při napjatých mezilidských vztazích, nejistoty ve výběru vhodného studijního oboru a podobně.

Potřebuješ pomoci ihned? Žádný problém není tak velký, když si o něm můžeš s někým promluvit

Není žádná ostuda požádat o pomoc, když Tě něco trápí. Můžeš volat 24 hodin denně nebo můžeš taky napsat. Všechny linky jsou anonymní, určeny pro studenty a dospělou populaci.

Linka bezpečí ☏ 116 111

Linka důvěry ☏ +420 284 016 666

Linka SOS Zlín ☏ +420 577 431 333 nebo +420 778 400 170

Bílý kruh bezpečí ☏ 116 006

Věděl/a jsi, že v České republice je několik linek důvěry? A každá má jiné zaměření? Zde se můžeš na všechny podívat a najít tu, kde Ti mohou pomoci.

V psychologické poradně se hovoří svobodně, diskrétně, spontánně a otevřeně. V případě jakékoliv nejistoty nebo obavy z osobní konfrontace je možné využít také internetovou poradnu.

Chcete se dozvědět více?